Nasze Podstawowe Style Pudeł

Oto niektóre z najpopularniejszych stylów pudeł z tektury falistej.

Jeśli nie widzisz tego, czego potrzebujesz, nie martw się. Możemy stworzyć cokolwiek sobie wyobrazisz.

Pudła klapowe F0201 (RSC)

Najpopularniejszy styl pudeł zbiorczych. Wysoce wydajna konstrukcja do wielu zastosowań. Wszystkie klapy mają tę samą długość, a dwie zewnętrzne klapy (zwykle klapy wzdłużne) stanowią połowę szerokości pudła, tak że po zamknięciu spotykają się na środku pudełka.

Pudła klapowe z otwartą górą F0200 (HSC)

Podobny do regularnego pudła klapowego, ale bez zestawu klap górnych.

Pudła klapowe z częściowo nachodzącymi klapami F0202 (OSC)

Wszystkie klapy mają tę samą długość, a klapy zewnętrzne zachodzą na siebie o jeden cal (2,54 cm) lub więcej. Pudło można łatwo zamknąć za pomocą kleju lub często za pomocą zszywek wbitych w obszar zakładki. Ten styl jest powszechnie stosowany, gdy długość pudełka jest znacznie większa niż szerokość, co skutkuje dużą szczeliną pomiędzy wewnętrznymi klapami. Uszczelnione zachodzenie zapobiega rozsuwaniu się zewnętrznych klap.

Pudła klapowe z całościowo nachodzącymi klapami F0203(FOL)

Wszystkie klapy mają tę samą długość (w przybliżeniu szerokość pudełka). Po zamknięciu zewnętrzne klapy pokrywają się z dokładnością do jednego cala (2.54 cm). Styl ten jest szczególnie odporny na nieostrożne obchodzenie się z pudłem.


Zachodzące na siebie klapy zapewniają dodatkową amortyzację i ochronę podczas układania pudeł na spodzie. Dodatkowa grubość zapewnia większą wytrzymałość również podczas układania pudeł na bokach.

Pudła klapowe specjalne F0204 (CSSC)

Klapy wewnętrzne i zewnętrzne przycinane są na różne długości. Obie pary klap spotykają się na środku pudełka. Styl ten jest szczególnie wytrzymały, ponieważ zarówno góra, jak i dół mają podwójną grubość tektury falistej. Wewnętrzne klapy, bez szczelin, zapewniają równą podstawę dla produktu.

Pudła klapowe z automatycznym dnem F0216(ALB)

Cztery klapy tworzące spód są wycinane wykrojnikiem. Najpierw należy złożyć największą klapę dolną, a następnie dwie klapy boczne. Po złożeniu czwartej klapy dolnej i naciśnięciu w pobliżu środka klapka „wskoczy” w szczelinę utworzoną przez pozostałe klapy. Ten styl jest wygodny dla mniejszych przedsiębiorstw, które nie posiadają sprzętu do automatycznego składania opakowań. Ze względu na niedokładne uszczelnienie dna, pudło może nie nadawać się do ciężkich produktów lub punktowych obciążeń.

Górna częśćpudłamoże być wykonana z klasycznymi klapami, w stylu RSC lub w innych konfiguracjach

Pudła teleskopowe F0300 (tace ekspozycyjne, tace składane i tace rozkładane)

Pudełka teleskopowe składają się z oddzielnej góry lub góry i dołu, które nakładają się na siebie lub stanowią oddzielne całości. Mogą być produkowane w wielu niepołączonych lub wstępnie sklejonych stylach i konfiguracjach.

Owijki F0402 (Folders)

Jeden lub więcej elementów łączonej tektury zapewnia jednolitą powierzchnię, która jest nacięta tak, aby pudło można było złożyć wokół produktu. Najpopularniejszym jest pudło jednoczęściowe, w którym jeden kawałek tektury jest cięty w taki sposób, aby zapewnić płaskie dno, klapy tworzące boki i końce oraz przedłużenia klap bocznych, które łączą się, tworząc górę.

 

Ten styl jest również dostępny w formie pięciopanelowego pudła, które jest pojedynczym wyciętym i naciętym elementem z piątym panelem, używanym jako klapka zamykająca całkowicie zakrywająca boki pudła.

Owijki F0410 (Wraparound blank)

Owijkę formuje się w pudełko poprzez ścisłe złożenie jej wokół sztywnego produktu. Pozycjonowanie produktu, składanie i sklejanie odbywa się za pomocą urządzeń automatycznych. Gotowe pudełko to w zasadzie pudło klapowe RSC odwrócone na bok tak, że spód i góra są jednolite. Jednak połączenie nie zostaje utworzone aż do ostatecznego zamknięcia.

Dostarczamy opakowania kartonowe premium i rozwiązania zgodne z ideą kompleksowej obsługi handlowej.

Kontakt

© 2023 SmartPack. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart